Kategoriler
Halı Yıkama

Şifa Halı Yıkama

İstanbul Tuzla’da Şifa Halı Yıkama Merkezi.

Şifa Halı Yıkama
Şifa Halı Yıkama Olarak Sizlere Hizmet Vermenin Gururunu Yaşıyoruz!

Şifa Halı Mahallesi Yıkama diye yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmamızın elbette bir sebebi var. Her ne kadar ayrı mahalle olsa da Mimar Sinan Mahallesi’de, Şifa Mahallesi ile bütünleşmiştir. Hatta öyle ki Şifa Halı Yıkama diye arama yapan insanların belki de yarıdan fazlası Mimar Sinan’da oturmaktadır. Neyse konumuzu dağıtmayalım, ne demiştik ? Bir sebebi var! Şöyle  ki; Tuzla Halı Yıkama Olarak mahalleyi yakından tanıyor ve en hızlı & iyi hizmeti veriyoruz. Kiptaş 2., 3., 4. Etap, Fi Yapı, Elvan Tower, Bina ve Gecekondu sakinleri sıklıkla bizi tercih etmektedirler. Kısaca yıkamamızdan bahsedecek olursak;  sektörde en fazla yatırımı yapmış bir Halı Yıkama Şifa Mahallesi olarak, herşeyin son sistem olduğunu, halınızın çırpma işleminden geçtiğini, başkalarının halılarıyla karıştırılmadan tek tek yıkandığını, sararma olmaması ve temiz olması için bol suyla durulandığını söylememiz yeterli olacaktır. Ayrıca diğer bazı halıcılarla ilgili aşağıda bazı bilgileri vereceğiz, lütfen okuyunuz

Şifa Halı Yıkama Firmaları

Şifa Mahallesi Halı Yıkama Firmaları nelerdir ve nasıl yıkıyorlar diye sorsak ne derdiniz ? Genelleme yapmadan belirtmek isteriz ki mahalle’deki bazı halıcıların yaptığı yıkama işlemi içler acısı bir durumda! Elektrikli ocakla halı kurutan mı dersiniz, full otomatik makinelerle yıkama yapıyoruz diyerek yerde pisliğin içinde yıkamaya çalışan mı dersiniz, özel kurutma odamız var diyerek gecekondu bahçesinde kurutan mı dersiniz, neler var neler.. Amacımız birilerini ifşa etmek olmadığından herhangi bir isim vermek istemiyoruz. Zira halılarını verdiği yıkamacıyı ziyaret eden ve yerini görmek isteyen müşteri sayısı fazla olmadığından kimin iyi kimin kötü yıkadığını bilmemektedir. Fiyatlarla alakalı olarak aşağıdaki yazımızı okumaya devam edin.

Şifa Halı Yıkama Fiyatları

Şifa Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları ortalama 5, 6, 7 ve 8 TL olarak değişmektedir. Burda fiyatı belirleyen en önemli etken maliyet ile ilgili olduğundan, bazı insanlar yıkama kalitesine önem vermeden sırf ucuz olsun diye hem sağlıksız hemde halıların zarar görme riskini alarak yıkattırmaktadırlar. Diğer bir etken ise halının cinsi ile ilgilidir. Örneğin yün halı ve makinesi halısı aynı şekilde yıkanmaz ve aynı temizlik ürünü kullanılmaz. Aksi halde yün halının zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Son olarak her ne kadar halıcılar leke çıkarma garantisi vermese de en azından denediklerini umut ediyoruz, Neticede bu tür ürünler biraz pahalıdır ve yıkama maliyetine etki eder.

Call Now Button0531 373 51 37