Kategoriler
Halı Yıkama

Aydınlı Halı Yıkama

Tuzla Aydınlı Halı Yıkama
Tuzla İlçesinin Aydınlı Mahallesindeki En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Tuzla Aydınlı Halı Yıkama fabrikamız sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına siparişi verdiğiniz aynı gün halılarınızı almaktadır. Halılarınızı almaya gelen personellerimiz alanında yetişmiş oldukları için kapınızda sizlere halılarınızın cinsini ve fiyatının ne kadar olduğunu söylemektedir. Ayrıca sizlere cep yazıcısından fişinizi vermektedir, bu fişte halılarınızın türü, adet sayısı, fiyatı ve sizlere ne zaman teslim edileceği yazmaktadır. Böylelikle fiyat olarak herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız. Halılarınızı teslim alan personellerimiz yazıcısından çıkardığı özel su geçirmeyen etiketleri halıların arkasına yapıştırma yöntemi ile yapıştırmaktadır. Halı Yıkama Aydınlı Tuzla olarak kesinlikle halı etiketlemede tel zımba kullanmamaktayız. Araçlarımızda bulunan özel bölmeler sayesinde hiçbir müşterimizin halısı kirli de olsa birbiriyle karıştırılmaz.

Tuzla Aydınlı Halı Yıkama

Aydınlı Halı Yıkama yıkama işlemini halınızı teslim aldıktan sonraki gün gerçekleştirir. Konuyu daha da detaylı ele alacak olursak; ilk olarak halılar cinsine göre ayrılır çünkü her halının farklı yıkama şekilleri bulunur. Daha sonra halılar çırpma işlemine tabi tutulur bu sayede halıların üzerinde herhangi bir toz, tüy ve cam kırığı gibi yabancı madde kalmaz. Bilmenizi isteriz ki her çırpma makinesi halıyı iyi temizlemez. Örnek vermek gerekirse elinizde küçük bir sopa olduğunu düşünün ve bu sopayı bir yavaşça halıya vurduğunuzu (çırptığınızı) bir de çok sert bir şekilde vurduğunuzu düşünün. Işte bunun makine olarak düşünecek olursak muhakkak en iyisi olmalı ve biz alanında en iyi olan makinaları kullanıyoruz.

Aydınlı Halı Yıkama Fabrikası

Aydınlı Halı Yıkama Fabrikası sizlere en kaliteli hizmeti vermek için kendini günden güne geliştirmektedir. Geçmiş zamanlarda bayanların elde yıkadıkları halılar, zamanla cilalama makinasına fırça takılması suretiyle bir nebze de olsa otomatikleşmiştir. Fakat bu şekilde de yıkanan halılar da yeterli hijyen sağlanamamıştır. Bir sonraki aşamada tamamen otomatik makinalara geçilmiştir. Bu otomatik makinalarda çeşitli fırça sayısı bulunmaktadır ve bu fırçalar ne kadar çok olursa halıya o kadar fırça temas etmiş ve temizlemiş olur. Aydınlı Halı Yıkama Fabrikası bölgedeki en çok fırça sayısına sahip makinalar ile hizmet vermektedir.

Aydınlı Halı Yıkama Firmaları

Aydınlı Halı Yıkama Firmaları içerisinde otomatik makine kullanımı çok azdır. Yukarıda belirttiğimiz fırça sayısı çok olan ve baskı sistemine sahip olan Aydınlı Halı Yıkama firması yalnızca bir kaç tanedir. Genellikle cilalama makinasına fırça takmak suretiyle halı yıkamaktadılar. Bu şekilde yıkanan halılar Görünürde temiz görünse de maalesef hijyenik değillerdir. Ayrıca yeterli baskıyı veremediği için de halıdaki lekeler çıkmamaktadır. Sizlerde yıkamadan gelen halılarda lekelerin çıkmadığından şikayetçi iseniz Aydınlı Halı Yıkama Firmaları içerisinden bizim gibi lekelere garanti veren bir Halı Yıkama tercih edebilirsiniz.

Aydınlı Halı Yıkama Fiyatları

Aydınlı Halı Yıkama Fiyatları maalesef sabit bir rakam da değildir. Halı yıkamanın fiyatı tamamen maliyet ile ilişkilidir. Çırpma makinesi kullanmayan, yetişmiş personel çalıştırmayan, el makinesi ile yıkayan, kötü halı şampuanı kullanan ve durulamadan köpüklü olarak halıyı kurutup daha sonra sararmasına sebep olan halıcıların maliyeti elbette düşük olacaktır. Aslında halılarını ucuza yıkatmak isteyen müşteriler çok ciddi manada hem kendi hem de ailesinin sağlığıyla oynamaktadır. Neticede bu halılar evde en çok temas edilen eşyalardan biridir, özellikle küçük çocuklara sahip olan ve bebekli aileler Aydınlı Halı Yıkama Ücretleri araştırırken bu hususlara çok ama çok dikkat etmelidirler.

Call Now Button0531 373 51 37